Volley Career

Manager Siatkówki

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

http://volleycareer.feen.pl/index.php
Kontynuacja Managera!

#1 2016-12-03 08:34:37

Fraizer
Administrator
Dołączył: 2016-09-14
Liczba postów: 350
WindowsChrome 55.0.2883.75

Długa przerwa

Na forum była bardzo długa przerwa ponad miesięczna, spowodowana moją niedyspozycją zdrowotną. Pewnego dnia wstając z łóżka zrobiło mi się ciemno przed oczami, godzinę później miałem tak obraz rozmazany bolała mnie głowa, że szybko zadzwoniłem po przyjaciela. Kiedy przyjechał do mieszkania byłem już nieprzytomny. Po odzyskaniu przytomności, minęły 3 dni w szpitalu gdzie praktycznie spałem. Lekarz podał diagnozę że byłem przemęczony. Fakt przez cholerną pracę spałem 2h... Miałem zostać do końca tygodnia, bo lekarz chciał mnie jeszcze bardziej przebadać. No i okazało się że mam w sobie chorobę genetyczną. O niej nie będę się rozpisywał. Ale gdy po tygodniu wyszedłem ze szpitala, zadzwoniłem do szefa i on nawet nie wiedząc o co chodzi kazał mi przyjść po swoje rzeczy. Moje życie w ciągu tygodnia sie posypało. Postanowiłem się z powrotem przeprowadzić do rodziców, mieszkanie moje stoi puste, od tamtej pory tam nie byłem. Miałem problem, szukałem byle jakiej pracy i znalazłem tydzień temu. Może nie jest jakaś fantastyczna jak ostatnia, ale na pewno taka która mi się podoba i mam wystarczająco przez nią pieniędzy. W weekendy dorabiam sobie rozwożąc po weselach/półmetkach. Teraz zrozumiałem że zarabiam 2.5x mniej, ale czuję się jako prwdziwy człowiek. Jestem chory i tego nie ukrywam, stawiałem się codziennie na badaniach. Więcej chyba już nie będe się rozpisywał. Kto tu został, dzięki, kto zapomniał, sory nie miałem możliwości by napisać o co chodzi. Mam nadzieję że wznowimy to.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
osiedle - kociolandia - wesnoth - realspeedlife - diverserpg